Python Holidays 0.27 - en to nl translation catalogue (14 entries)

note: New Year's Day
en: Aña Nobo
nl: Nieuwjaarsdag

note: Betico Day
en: Dia di Betico
nl: Beticodag

note: Carnival Monday
en: Dialuna despues di Carnaval Grandi
nl: Carnavalsmaandag

note: Monday before Ash Wednesday
en: Dialuna prome cu diaranson di shinish
nl: Maandag voor Aswoensdag

note: National Anthem and Flag Day
en: Dia di Himno y Bandera
nl: Nationale vlag en volkslied

note: Good Friday
en: Bierna Santo
nl: Goede vrijdag

note: Easter Monday
en: Di dos dia di Pasco di Resureccion
nl: Tweede paasdag

note: King's Day.
en: Dia di Rey
nl: Koningsdag

note: King's Day.
en: Aña di Rey
nl: Koningsdag

note: Queen's Day.
en: Aña di La Reina
nl: Koninginnedag

note: Labor Day
en: Dia di Obrero
nl: Dag van de arbeid

note: Ascension Day
en: Dia di Asuncion
nl: Hemelvaartsdag

note: Christmas Day
en: Pasco di Nacemento
nl: Kerst

note: Second Day of Christmas
en: Di dos dia di Pasco di Nacemento
nl: Tweede kerstdag
