Python Holidays 0.28 - source to uk translation catalogue (14 entries)

note: New Year's Day.
source: Нова година
uk: Новий рік

note: Liberation Day.
source: Ден на Освобождението на България от османско иго
uk: День визволення Болгарії від османського іга

note: Good Friday.
source: Велики петък
uk: Страсна пʼятниця

note: Holy Saturday.
source: Велика събота
uk: Велика субота

note: Easter.
source: Великден
uk: Великдень

note: International Workers' Day.
source: Ден на труда и на международната работническа солидарност
uk: День праці та міжнародної солідарності трудящих

note: Saint George's Day.
source: Гергьовден, Ден на храбростта и Българската армия
uk: День Святого Георгія та День хоробрості і болгарської армії

note: Bulgarian Education and Culture and Slavonic Literature Day.
source: Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност
uk: День святих братів Кирила і Мефодія, болгарської писемності, освіти і культури та словʼянської літератури

note: Unification Day.
source: Ден на Съединението
uk: День обʼєднання

note: Independence Day.
source: Ден на Независимостта на България
uk: День незалежності Болгарїі

note: Christmas Eve.
source: Бъдни вечер
uk: Святий вечір

note: Christmas Day.
source: Рождество Христово
uk: Різдво Христове

note: %s (Observed).
source: %s (почивен ден)
uk: %s (вихідний)

note: National Awakening Day.
source: Ден на народните будители
uk: День національних будителів
